SamenknapWoordknap

KABOEM met woorden


Over het spel KABOEM heb ik al eens een bericht geschreven. Daarin leg ik uitgebreid uit wat je met dit spel kan en hoe je het in kunt zetten. Deze kaart gaat vooral over het spel KABOEM met woorden.

De kaart

Deze kaart is gemaakt om in de keuzekast te leggen als je het spel met woorden speelt. Op de stokjes staan dan woorden die voorgelezen kunnen worden. Dit kun je dus al doen vanaf groep 3. zodra de kinderen verschillende woorden kunnen lezen.



KABOEM met woorden

In de keuzekast kan dit natuurlijk weer onder verschillende meervoudige intelligenties worden ondergebracht.  Wil je meer weten over de meervoudige intelligenties, dan kun je het artikel  MI –  meervoudige intelligenties lezen. Hierin beschrijf ik kort de verschillende intelligenties.

Het bestand:

KABOEM met woorden.
KABOEM met woorden.

OutdoorOutdoor Delen op social media of per email :

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.