Tegelpuzzel – Valentijn
Deze tegelpuzzel met het thema Valentijn is weer een leuke hersenkraker voor veel leerlingen. Zoals de titel al aangeeft, staat deze puzzel in het teken van Valentijn, met hartjes, rozen en chocolade koekjes als thema.
Wat is de bedoeling?
Tegelpuzzels bestaan uit negen vierkantjes met verschillende vormen of objecten. Ter voorbereiding moeten de negen puzzelstukken uitgeknipt worden van deze tegelpuzzel Valentijn.
Om de puzzel te beschermen en langer te kunnen gebruiken, is het verstandig om de stukken te lamineren. Op elk puzzelstuk staan vier halve objecten die gecombineerd kunnen worden met andere puzzelstukken. Het doel is om de puzzel zo te leggen dat alle negen stukken samen één groot vierkant vormen.
Best lastig?
De tegelpuzzels zijn best lastig. Sommige leerlingen lossen de puzzels redelijk snel op, terwijl andere leerlingen er soms niet uitkomen. Het is ook leuk om twee leerlingen samen aan een puzzel te laten werken, zodat ze gezamenlijk moeten nadenken en samenwerken om de oplossing te vinden.
Meer tegelpuzzels?
Jazeker, we hebben al veel meer tegelpuzzels gemaakt. Kijk maar eens op de volgende pagina voor nog meer uitdagende puzzels!
Het bestand:
