LesideeënTekstlogica'sWoordknapZelfknap

Tekstlogica – Roblox


De tekstlogica met het thema Roblox kon natuurlijk niet uitblijven nadat we al een tekstlogica over Minecraft hadden gemaakt.
Naast Minecraft is Roblox wel één van de meest gespeelde spellen onder de leerlingen die velen dus wel zal aanspreken bij het maken van deze tekstlogica.

Wat wordt er gevraagt?

4 personen spelen allemaal Roblox. Maar in dit spel zijn er allemaal verschillende game modes. Spelers kunnen daarbij verschillende items bij zich dragen en hebben bovendien allemaal een bepaalde skill.
Dus de vraag die gesteld wordt is: Wie speelde welke game mode, draagt welk item en heeft welke skill.
Aan de hand van vijf tips kunnen je leerlingen er achter komen.
En weet je niet wat de game mode Obby of Tycoon betekend? Geen nood. Er is vast wel een leerling die het je haarfijn kan uitleggen.

Tekslogica roblox

Antwoorden?

Natuurlijk is er ook weer een antwoordenblad bij het document. Afdrukken en zodra je leerlingen hun tekstlogica hebben ingevuld kunnen ze zelf, alleen of samen, hun werk nakijken.

Veel puzzel plezier.

O ja

Wil je een tekstlogica met een bepaald thema of onderwerp? Laat het ons weten via mail of reageer via dit bericht onderaan de pagina.
Gaan we er mee aan de slag.

Het bestand:

Tekstlogica – Roblox
Tekstlogica – Roblox
Version: 2.0

Delen op social media of per email :

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.